иждень предметів художньо-естетичного циклу "Весняні відтінки мистецтва" 2024

Date: 28 квітня о 23:23, Refreshed 28 квітня о 23:37
31 view

З 22.04 по 26.04 у нашому ліцеї проходив Тиждень предметів художньо-естетичного циклу "Весняні відтінки мистецтва".
Мистецтво робить світ прекрасним, живим і яскравим. Воно розвиває творчі здібності, приховані природні таланти, уяву, мислення, допомагає людині показати свої вміння, навички, задовольняє естетичні потреби та смаки.
У рамках Тижня мистецтва педагогами заплановано проведення низки цікавих заходів.
На відкриття тижня ліцеїстам було запропоновано
захід "Весняне Караоке" та проведено конкурс на кращий колаж "Прийшла весна в Україну" (під керівництвом учителів Любові Ящук та Олександри Ящук).
Заняття з образотворчого мистецтва розвиває, збагачує учнів естетикою, несе їм радість. Учитель Любов Ящук намагається на уроках і в позаурочний час виявити природні обдарування дітей, стимулювати їхню творчу діяльність, використовуючи різні види, техніки, жанри та засоби мистецтва.
Другого дня п'ятикласники працювали над створенням композиції "Прилетіла ластівка навесні" (акварель), робота учнів 6 класу мала назву "Прилетіли журавлі" (аплікація), а учні 7 класу малювали олівцями "Весняний пейзаж з синичками". Навіть перерви між уроками були мистецькими.
У середу, 24 квітня, у ліцеї було оголошено "Джинсовий день", дрес-кодом якого став джинсовий одяг.
Учні та вчителі продемонстрували різноманітні види джинсового одягу, дізнались про історію виникнення джинсів. Після джинсового дефіле кожен клас зробив свою неповторну світлину в джинсовому образі. А ліцеїстки 5, 6, 7 класів ще й взяли участь в майстер-класі, мета якого - вдосконалення практичних навичок шиття, розвиток креативності, художнього смаку, виховання акуратності. Дівчата виготовили стильні, оригінальні, зручні браслети з деніму. Свої поробки вони помістили в джинсові екосумки, також зроблені власноруч. Цю активність підготувала та провела вчитель образотворчого мистецтва Любов Ящук.
Четвертого дня Тижня мистецтв керівник Олександра Лазарук та учасниці хореографічного колективу "FEEL" презентували танцювальну композицію під українську народну пісню "Дай Бог" у виконанні Jerry Heil, Alyona Alyona та Monika Liu.
День п'ятий предметного тижня був присвячений музичному мистецтву. Плануючи тематику заходів для різних вікових категорій, учитель музичного мистецтва Олександра Ящук враховувала їх актуальність, мистецьку цінність, виховну роль.
Упродовж дня відбулися такі заходи:
• Музично-ритмічна мультиабетка (1 клас).
• Гумор у народному мистецтві. Створення гумористичних пісень (3кл.).
• Веселі музиканти. Ознайомлення із інструментами (4клас).
• Музичний журнал "Сторінками пам'яті Мирослава Скорика" (5 клас).
• Зустріч із композиторами, які надихнулися весною (7клас).
Цього дня ліцеїсти повністю поринули в світ музики. Під час проведення занять не було байдужих: усі діти залюбки брали в них участь.
На закриття Тижня мистецтв учителі Олександра Ящук і Любов Ящук підготували вокально-хореографічну композицію "А вже весна, а вже красна" з учнями 2 класу та виставку творчих робіт учнів 5, 6, 7, 9 класів "Весняна палітра".
Упродовж тижня ліцеїсти показали гарні знання, продемонстрували свої творчі таланти, уміння та зацікавленість предметами художньо-естетичного циклу.
В.Сухомлинський говорив: "Кожна дитина неповторна й унікальна. Якщо створити умови для її розвитку, в дитині неодмінно відкриються здібності, закладені в ній природою".
Цей тиждень ми провели цікаво, креативно, насичено, позитивно.

Comments: