Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 25 чоловік

Освітня програма 2024-2025

Дата: 14 жовтня 2024 о 14:20

Затверджую                                                                                      Схвалено

Директор                Світлана МИХАЙЛЮК                                  педагогічною радою

                                                                                                           протокол №1 від 29.08.2024

Освітня програма Підгайчиківського ліцею                           на 2024-2025 н.р.

ВСТУП

Освітня програма Підгайчиківського ліцею сформована на основі Типових освітніх програм МОН України. Навчальний план конкретизує організацію освітнього процесу, варіативну складову, враховуючи особливості закладу, індивідуальні освітні потреби здобувачів освіти та бажання їх батьків.

Програму побудовано із врахуванням таких принципів:

  • дитиноцентрованості і природовідповідності;
  • узгодження цілей, змісту і очікуваних результатів навчання; науковості, доступності і практичної спрямованості змісту; наступності і перспективності навчання;
  • взаємозв’язаного формування ключових і предметних компетентностей;
  • логічної послідовності достатності засвоєння учнями предметних компетентностей; можливостей реалізації змісту освіти через предмети або інтегровані курси;
  • творчого використання вчителем програми залежно від умов навчання;
  • адаптації до індивідуальних особливостей, інтелектуальних фізичнихможливостей, потреб та інтересів дітей.

Освітня програма визначає:

  • організацію роботи закладу;
  • вимоги до осіб, які навчатимуться за освітньою програмою;
  • загальний обсяг навчального навантаження на відповідному рівні (циклі) освіти, його розподіл за освітніми галузями за роками навчання;
  • особливості організації освітнього процесу та застосування у ньому педагогічних технологій;
  • навчальний план та його обґрунтування;
  • опис форм організації освітнього процесу; інструментарій оцінювання;
  • показники реалізації освітньої програми
  • перелік типових освітніх програм, що використовуються закладом освіти в освітньому процесі.

Освітню програму Підгайчиківського ліцею розроблено відповідно до нормативних документів, які і регламентують створення освітньої програми.

Освітня програма складена відповідно до Типових освітніх програм закладів загальної середньої освіти:

  • для 1-2-х класів –за типовою освітньою програмою для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко (затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 12.08.2022 № 743).
  • для 3-4-х класів –за типовою освітньою програмою для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко (затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 12.08.2022 № 743).
  • для 5-7 класів – за Типовою освітньою програмою для 5-7 класів, затвердженою наказом МОН на основі типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженої наказом МОН № 235 від 19.02.2021р. в редакції наказу МОН України №1120 від 09.08.2024р.;
  • для 8-9-х класів – за Типовими навчальними планами закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня, затвердженими наказом МОН України від 20.04.2018 р. № 405, зі змінами;
  • для 10-11-х класів – за Типовими навчальними планами закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затвердженими наказом МОН України від 20.04.2018 р. № 408, у редакції наказу МОН України від 28.11.2019 №1493 зі змінами. Філологічний напрям, української філології.

Розділ І. ВИМОГИ ДО ОСІБ, ЯКІ НАВЧАТИМУТЬСЯ

ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ

Освітня програма розрахована на здобувачів освіти, які здобувають освіту у Підгайчиківському ліцеї на трьох рівнях:

ü початкова освіта – перший рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом початкової освіти - 1-4 загальноосвітні класи, термін навчання 4 роки;

ü базова середня освіта – другий рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом базової середньої освіти - основна школа 5-9 класи, термін навчання 5 років.

ü профільна середня освіта - третій рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом профільної середньої освіти.

Початкова освіта (1-4 класи) здобувається, як правило, з шести років. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти за інших умов, а тривалість здобуття ними початкової освіти може бути подовжена з доповненням освітньої програми корекційно-розвитковим складником. Вимоги до дітей, які розпочинають навчання у початковій школі, мають враховувати досягнення попереднього етапу їхнього розвитку.

Навчання за освітньою програмою базової середньої освіти можуть розпочинати учні, які на момент зарахування (переведення) до закладу загальної середньої освіти, що забезпечує здобуття відповідного рівня повної загальної середньої освіти, досягли результатів навчання, визначених у Державному стандарті початкової освіти, що підтверджено відповідним документом встановленого зразка (свідоцтвом досягнень, свідоцтвом про здобуття початкової освіти, табелем навчальних досягнень учня / учениці). У разі відсутності результатів річного оцінювання з будь-яких предметів за рівень початкової освіти учні повинні пройти відповідне оцінювання упродовж першого семестру навчального року. Для проведення оцінювання наказом керівника закладу освіти створюють комісію, затверджують її склад (голову та членів комісії), а також графік проведення оцінювання та перелік завдань з навчальних предметів. Протокол оцінювання рівня навчальних досягнень складають за формою згідно з додатком 2 до Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 12 січня 2016 року № 8 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 10 липня 2019 року № 955), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 лютого 2016 р. за № 184/28314.

Тривалість здобуття повної загальної середньої освіти на кожному її рівні може бути змінена (подовжена або скорочена) залежно від форми здобуття освіти, результатів навчання та/або індивідуальної освітньої траєкторії учня. Тривалість здобуття повної загальної середньої освіти на кожному її рівні особами з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Повна загальна середня освіта може здобуватися за очною (денною), дистанційною, мережевою, екстернатною, сімейною (домашньою) формами чи формою педагогічного патронажу (індивідуального навчання), а також за очною (вечірньою), заочною формами (на рівнях базової та профільної середньої освіти). Профільна середня освіта професійного спрямування може здобуватися за дуальною формою здобуття освіти.

Розділ ІІ. ЗАГАЛЬНИЙ ОБСЯГ НАВЧАЛЬНОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ВІДПОВІДНОМУ РІВНІ ОСВІТИ, ЙОГО РОЗПОДІЛ ЗА ОСВІТНІМИ ГАЛУЗЯМИ ЗА РОКАМИ НАВЧАННЯ

2.1. Загальні положення Освітньої програми першого рівня повної загальної середньої освіти «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

Загалом загальний обсяг навчального навантаження, орієнтовну тривалість і можливі взаємозв’язки окремих предметів, факультативів, курсів за вибором тощо, зокрема їх інтеграції, а також логічної послідовності їх вивчення, які натепер подані в рамках навчальних планів, що розміщенні в Розділі Освітньої програми школи.

Тож, загальний обсяг годин по 1-4-х класах складає 3500 годин/навчальний рік

для 1-го класу - 805 годин/навчальний рік,

для 2-х класів – 875 годин/навчальний рік,

для 3-х класів – 910 годин/навчальний рік,

для 4-х класів – 910 годин/навчальний рік.

Повноцінність початкової освіти забезпечується реалізацією як інваріантної, так і варіативної складових, які в обов’язковому порядку фінансуються з бюджету.

З метою виконання вимог Державного стандарту навчальні плани містять усі предмети інваріантної складової, передбачені обраним варіантом навчальних планів.

Години варіативної складової розподіляються на курс «Основи християнської  етики» (по 1 год у 3-4 класах), індивідуальні консультації з математики у 2 класі. Одна година додана для 1 класу на вивчення української мови.

Поділ на групи здійснюється під час вивчення інформатики у 2 класі-1 год, у 3 класі- 1 год.,у 4 класі 1 год.

2.2. Загальні положення освітньої програми другого рівня повної загальної середньої освіти «БАЗОВА СЕРЕДНЯ ОСВІТА»

У частині надання послуг з отримання базової середньої освіти Освітня програма Підгайчиківського ліцею окреслює рекомендовані підходи до планування й організації закладом освіти єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти.

Загальний обсяг навчального навантаження для учнів 5-9-х класів складає 5915 годин/навчальний рік:

ü для 5-х класів – 1085годин/навчальний рік,

ü для 6-х класів – 1190 годин/навчальний рік,

ü для 7-х класів – 1172,5 годин/навчальний рік,

ü для 8-х класів – 1207,5 годин/навчальний рік,

ü для 9-х класів – 1260 годин/навчальний рік.

Детальний розподіл навчального навантаження на тиждень окреслено у навчальних планах, що подано у розділі 3 Освітньої програми.

Додаткові години використано для вивчення:

«Основи християнської  етики» (по 1 год 5-7 та 9 класах ), англійська мова (по 1 годині у 5-6 класах, індивідуальні заняття), «Українознавство» (1 год-8 клас),  «Історія українського козацтва» (1 год у 9-х класах та 0,5 год у 8 класі), «Зоологія.Ботаніка»( 2 год 8 класі).

Поділ на групи здійснюється під час вивчення інформатики: у 5 класі-1.5год, 7 клас- 2 год, 8клас -2год, 9 клас-2 год.

Поділ на групи здійснюється під час вивчення технологій: 5 клас- 2год, 7 клас-1 год.

2.3 Загальні положення освітньої програми третього рівня

повної загальної середньої освіти «Профільна середня освіта»

Загальний обсяг навчального навантаження здобувачів профільної середньої освіти для 10-11-х класів складає 2660 годин/навчальний рік: для 10-х класів – 1330 годин/навчальний рік, для 11-х класів – 1330 годин/навчальний рік. Детальний розподіл навчального навантаження на тиждень окреслено у навчальному плані ІІІ ступеня, що подано у розділі 3 Освітньої програми.

Вивчення предмету «Захист України» здійснюється за навчальною програмою «Захист України. Рівень стандарту» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, рекомендованої МОН України( затвердженої наказом МОН від 13.09.2023р.№1121-23) з поділом на групи.

Години варіативної складової робочого навчального плану учнів старшої школи (10- 11 класи) використано на введення: «Прикладна математика» (по 1 год у 10-11 класах), «Екологія»( 1 год 10клас, 2 год-11 клас), «Основи хімічної екології» ( 1 год у 11 класі), «Основи християнської  етики»( 1 год 10класі), «Українознавство» (1 год у 10 класі), «Юний географ-краєзнавець» (1 год в 11 класі).

Поділ на групи здійснюється під час вивчення інформатики у 10 класі-2 год, 11 класі-1 год.

Поділ на групи здійснюється під час вивчення предмета «Захист України» у 10 класі-1,5год, у 11 класі- 1,5 год.

Розділ ІІІ. НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН ЛІЦЕЮ

Навчальний план на 2024/2025н.р.

для 1-4 класів (за програмою Савченко О. Я.)

Навчальні предмети

Кількість годин на тиждень у класах

1

2

3

4

Українська мова

7+1

7

7

7

Англійська мова

2

3

3

3

Математика

4

4

5

5

Інформатика

1

1

1

Я досліджую світ

3*

3*

3*

3*

Образотворче мистецтво

1

1

1

1

Фізична культура

2

2

2

2

Хореографія

1

1

1

1

Дизайн і технології

      1

1

         1

1

Музичне мистецтво

1

1

1

1

Разом (без фізичної   культури+фізична культура)

20+3

21+3

22+3

22+3

Додаткові години для вивчення предметів освітніх галузей, проведення індивідуальних консультацій та групових занять

Математика

Християнська етика

1

1

                 1

Кількість навчальних годин на тиждень, що фінансуються з державного бюджету (без урахування поділу на групи)

23

25

26

26

Гранично допустиме тижневе / річне навчальне навантаження учня

20

22

23

23

* Інтегрований предмет «Я досліджую світ» включає такі освітні галузі: природничу, соціальну і здоровʹязбережувальну громадянську та історичну – разом 3 год.

Навчальний план на 2024/2025н.р.

для 5-7 класів НУШ з навчанням українською мовою

Освітні галузі

Навчальні предмети

Кількість годин

5 клас

6 клас

7 клас

Мовно-літературна

Українська  мова

4

4

3

Українська література

2

2

2

Зарубіжна   література

1,5

1,5

1,5

Англійська мова

3,5

3,5

3,5

Математична

Математика

5

5

Алгебра

3

Геометрія

2

Природнича

Інтегрований курс «Пізнаємо природу»

2

2

Географія

-

2

2

Біологія

2,5

Фізика

2

Хімія

1

Соціальна і здоров`язбережувальна

Інтегрований курс «Здоров’я, безпека та добробут»

1

1

1,5

Етика

0,5

0,5

Громадянська та історична

Вступ до історії України та громадянської освіти

1

-

Історія України, всесвітня історія

-

2

Історія України

1.5

Всесвітня історія

0,5

Інформатична

Інформатика

1,5

1,5

2

Технологічна

Технології

2

2

1

Мистецька

Образотворче мистецтво

1

1

1

Музичне мистецтво

1

1

1

Фізична культура

Фізична культура

3

3

3

Разом(без фізичної культури+фізична культура)

26+3

29+3

31+3

Додаткові години для вивчення предметів освітніх галузей, курсів за вибором, проведення індивідуальних консультацій та групових занять.

Англійська мова

Основи християнської етики

1

1

1

1

1

Гранично допустиме навчальне навантаження

28

31

32

ВСЬОГО (без фізичної культури+фізична культура; без урахуваня поділу класів на групи)

28+3

31+3

32+3

Перелік модельних програм, на основі яких розроблено

навчальні програми для 5-6 класів

Освітня галузь

Назва програми

Автор

Мовно-літературна

«Українська мова» 5-6 класи

Заболотний О.В.

«Українська

література» 5-6 класи

Архипова В.П.

«Зарубіжна література» 5-6 класи

Ніколенко О. М.

«Англійська мова

5-6 класи»

Редько В. Г., Шаленко О. П.

Математична

«Математика»             

5-6 класи

Істер О.С.

Природнича

«Пізнаємо природу»

5-6 класи

5 клас- Коршевнюк Т.

6 клас-Гільберг Т. Г., Балан П. Г., Крячко І. П.,Стократний С.А.

Географія 6 клас

Запотоцький С.П.

Соціальна і

здоров'я-збережувальна

«Здоров'я,  безпека   та

добробут» 5-6 клас

Воронцова Т.В.,

Пономаренко Т.С.

Громадянська     та історична

«Вступ     до      історії України та громадянської освіти»

5 клас

Бурлака О.В., Власова Н.С., Желіба О.В., Майорський В.В., Піскарьова І.О., Щупак І.Я

Історія України. Всесвітня історія.

6 клас

Бурлака О.В., Власова Н.С., Майорський В.В., Піскарьова І.О., Щупак І.Я

Інформатична

«Інформатика»5-6 класи

Ривкінд  Й.Я.,Лисенко Т.І.

Технологічна

«Технології» 5-6 класи

Ходзицька І.Ю., Горобець

О.В.,      Медвідь      О.Ю.

Мистецька

Образотворче мистецтво

 5-6 класи

Масол Л. М., Просіна О. В.

Музичне мистецтво 5-6 класи

Масол Л. М., Просіна О. В.

Фізична культура

«Фізична культура» 5-6 класи

Баженков Є.В.,

Коломоєць Г.А.

Етика

«Етика»

Ашортіа Є.Д., Бакка Т.В., Желіба О.В., Козіна Л.Є., Мелещенко Т.В., Щупак І.Я.

    

Перелік модельних програм, на основі яких розроблено

навчальні програми для 7-9 класи

Освітня галузь

Назва програми

Автор

Мовно-літературна

«Українська мова»

Заболотний О.В.

«Українська

література»

  Яценко Т.О.,

 Пахаренко В.І,

«Зарубіжна література»

Ніколенко О. М.

«Англійська мова»

Зимомря І.М., Мойсюк В.А.

Математична

«Алгебра»                   

Істер О.С.

«Геометрія»

Істер О.С.

Природнича

«Біологія»

 Балан П. Г.,  Юрченко Л.П.,

 Кулініч О.М.

«Географія»

Запотоцький С.П.

«Хімія»

Григорович О.В.

«Фізика»

Кримінський Б.Г., Гельфгад І.М., Божинова Ф.Ю.

Соціальна і

здоров'я-збережувальна

«Здоров'я,  безпека   та

добробут»

Лаврентьєва І.В.,

Хомич О.Л.

Громадянська     та історична

«Всесвітня історія»

Щупак І.Я, Посунько А.С. Бурлака О.В.

«Історія України та громадянська освіта»

Бурлака О.В., Желіба О.В., Щупак І.Я.

Інформатична

«Інформатика»

Ривкінд  Й.Я.,Лисенко Т.І.

Технологічна

«Технології»

Ходзицька І.Ю., Горобець

О.В.,      Медвідь      О.Ю.

Мистецька

«Образотворче мистецтво»

 

Масол Л. М., Просіна О. В.

«Музичне мистецтво»

Масол Л. М., Просіна О. В.

Фізична культура

«Фізична культура»

Баженков Є.В.,

Коломоєць Г.А.

 

Навчальний план на 2024/2025н.р.

для 8-9 класів

з навчанням українською мовою і вивченням двох іноземних мов

Освітні галузі

Предмети

Кількість годин на тиждень

 у класах

8

9-А

9-Б

Мови і літератури

Українська мова

2

2

2

Українська література

2

2

2

Перша іноземна мова

2

2

2

Друга іноземна мова

2

2

2

Зарубіжна література

2

2

2

Суспільство-знавство

Історія України

1,5

1,5

1,5

Всесвітня історія

1

1

1

Основи правознавства

-

1

1

Мистецтво*

Музичне мистецтво

-

-

-

Образотворче мистецтво

-

-

-

Мистецтво

1

1

1

Математика

Математика

-

-

-

Алгебра

2

2

2

Геометрія

2

2

2

Природознавство

Природознавство

-

-

-

Біологія

2

2

2

Географія

2

1,5

1,5

Фізика

2

3

3

Хімія

2

2

2

Технології

Трудове навчання

1

1

1

Інформатика

2

2

2

Здоров’я і фізична культура

Основи здоров’я

1

1

1

Фізична культура**

3

3

3

Разом

29,5+3

31+3

31+3

Факультативи:

Зоологія.Ботаніка

2

Основи християнської етики

1

1

Українознавство

1

Історія українського козацтва

0,5

1

1

Гранично допустиме навчальне навантаження

33

33

33

Всього (без урахування поділу класів на групи)

33+3

33+3

33+3

Навчальний план на 2024/2025н.р.

для 10-11 класів

(профільний предмет - українська мова та література)

Кількість годин на тиждень у класах

Базові предмети

10

11

Українська  мова

2+2

2+2

 

Українська література

2+2

2+2

 

Англійська мова

2

2

 

Зарубіжна   література

1

1

 

Історія України

1,5

1,5

 

Всесвітня історія

1

1

 

Громадянська освіта

2

 

Математика

3

3

 

Біологія і екологія

2

2

 

Географія

1,5

1

 

Фізика

3

4

Астрономія

Хімія

1,5

2

 

Фізична культура

3

3

Захист України

1,5

1,5

 

РАЗОМ

31

30

 

3

3

 

Вибірково-обов’язкові предмети

Інформатика

2

1

Мистецтво

1

2

Додаткові години

4

5

Основи біохімії

1

Основи християнської етики

1

Українознавство

1

Прикладна математика

1

1

Юний географ-краєзнавець

1

Екологія

1

2

Гранично  допустиме навчальне  навантаження на одного учня

33

33

 

Всього фінансується (без  урахування  поділу класів на групи)

38

38

 

Для дітей з ООП розроблено індивідуалльні навчальні плани на основі висновків Інклюзивно-ресурсного центру.

              Індивідуальний навчальний план на 2024-2025н.р.

Григорашик Дарини Михайлівни, учениці 1 класу (2 рівень підтримки)

Освітні галузі

Навчальні предмети

Програма адаптована/модифікована

К-сть

годин на

тиждень

Мовно-літературна

Українська мова

Адаптована

8

Англійська мова

2

Математика

Математика

4

Я досліджую світ

Я досліджую світ(природнича, громадянська й історична, соціально,

здоров`язбережувальна)

3

Технологічна

Дизайн і технології

1

Інформативна

Інформатика

Мистецька

Музичне мистецтво

1

Образотворче мистецтво

1

Фізкультурна

Фізична культура

2

Хореографія

1

Усього:

20+3

Корекційно-розвиткові заняття

Корекція розвитку

-

Розвиток мовлення

2

Розвиток дрібної та загальної моторики

        -

             

 Індивідуальний навчальний план на 2024-2025н.р.

Маркітан Вікторії Михайлівни, учениці 1 класу (3 рівень підтримки)

Освітні галузі

Навчальні предмети

Програма адаптована/модифікована

К-сть

годин на

тиждень

Мовно-літературна

Українська мова

Адаптована

8

Англійська мова

Адаптована

2

Математика

Математика

Адаптована

4

Я досліджую світ

Я досліджую світ(природнича, громадянська й історична, соціально,

здоров`язбережувальна)

Адаптована

3

Технологічна

Дизайн і технології

1

Інформативна

Інформатика

Мистецька

Музичне мистецтво

1

Образотворче мистецтво

1

Фізкультурна

Фізична культура

2

Хореографія

1

Усього:

20+3

Корекційно-розвиткові заняття

Корекція розвитку

2

Розвиток мовлення

2

ЛФК

        -

            Індивідуальний навчальний план на 2024-2025н.р.

Маркітана Ростислава Михайловича, учня 1 класу(3 рівень підтримки)

Освітні галузі

Навчальні предмети

Програма адаптована/модифікована

К-сть

годин на

тиждень

Мовно-літературна

Українська мова

Адаптована

8

Англійська мова

Адаптована

2

Математика

Математика

Адаптована

4

Я досліджую світ

Я досліджую світ(природнича, громадянська й історична, соціально,

здоров`язбережувальна)

Адаптована

3

Технологічна

Дизайн і технології

1

Інформативна

Інформатика

Мистецька

Музичне мистецтво

1

Образотворче мистецтво

1

Фізкультурна

Фізична культура

2

Хореографія

1

Усього:

20+3

Корекційно-розвиткові заняття

Корекція розвитку

2

Розвиток мовлення

2

ЛФК

        -

                                           Індивідуальний навчальний план на 2024-2025н.р.

Росохи Максима Віталійовича, учня 3 класу (3 рівень підтримки)

Освітні галузі

Навчальні предмети

Програма адаптована/модифікована

К-сть

годин на

тиждень

Мовно-літературна

Українська мова

Адаптована

7

Англійська мова

Адаптована

3

Математика

Математика

Адаптована

5

Я досліджую світ

Я досліджую світ(природнича, громадянська й історична, соціально,

здоров`язбережувальна)

Адаптована

3

Технологічна

Дизайн і технології

1

Інформативна

Інформатика

Адаптована

1

Мистецька

Музичне мистецтво

Адаптована

1

Образотворче мистецтво

Адаптована

1

Фізкультурна

Фізична культура

Адаптована

2

Хореографія

Адаптована

1

Усього:

22+3

Корекційно-розвиткові заняття

Розвиток когнітивної та емоційно-вольової сфери

1

Розвиток мовлення

2

Розвиток дрібної та загальної моторики

1

            Індивідуальний навчальний план на 2024-2025н.р.

Семчича Владислава Любомировича, учня 3 класу (2 рівень підтримки)

Освітні галузі

Навчальні предмети

Програма адаптована/модифікована

К-сть

годин на

тиждень

Мовно-літературна

Українська мова

Читання

Адаптована

Адаптована

7

Англійська мова

Адаптована

3

Математика

Математика

Адаптована

5

Я досліджую світ

Я досліджую світ(природнича, громадянська й історична, соціально,

здоров`язбережувальна)

Адаптована

3

Технологічна

Дизайн і технології

Адаптована

1

Інформативна

Інформатика

1

Мистецька

Музичне мистецтво

Адаптована

1

Образотворче мистецтво

Адаптована

1

Фізкультурна

Фізична культура

Адаптована

2

Хореографія

Адаптована

1

Усього:

22+3

Корекційно-розвиткові заняття

Розвиток мовлення

2

Індивідуальний навчальний план на 2023-2024н.р.

Куриляка Сергія Степановича, учня 5 класу (4 рівень підтримки)

Освітні галузі

Навчальні предмети

Програма адаптована/модифікована

К-сть

годин на

тиждень

Мовно-літературна

Українська мова

Модифікована

4

Українська література

Модифікована

2

Зарубіжна література

Модифікована

1,5

Англійська мова

Модифікована

3,5

Математика

Математика

Модифікована

5

Природнича

Інтегрований курс

«Пізнаємо природу»

Адаптована

2

Соціальна і здоров´я-збережу-вальна

Інтегрований курс «Здоров´я,безпека та добробут»

Адаптована

1

Етика

0,5

Громадянська та історична

Вступ до історії України та громадянської освіти

Адаптована

1

Технологічна

Технології

Адаптована

2

Інформативна

Інформатика

Адаптована

1,5

Мистецька

Музичне мистецтво

Адаптована

1

Образотворче мистецтво

Адаптована

1

Фізкультурна

Фізична культура

Адаптована

3

Усього:

26+3

Корекційно-розвиткові заняття

Розвиток когнітивної та емоційно-вольової сфери

2

Розвиток мовлення

2

Розвиток і вдосконалення соціально-побутових навичок

1

Дрібна моторика

1

         Розділ ІV. РЕКОМЕНДОВАНІ ФОРМИ

ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

       З метою належної організації освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти в закладі можуть функціонувати такі форми навчання: очна, дистанційна, індивідуальна(екстернатна, сімейна, педагогічний патронаж).

      Також формами організації освітнього процесу можуть бути екскурсії, віртуальні подорожі, уроки-семінари, конференції, форуми, спектаклі, брифінги, квести, інтерактивні уроки (уроки-«суди», урок-дискусійна група, уроки з навчанням одних учнів іншими), інтегровані уроки, проблемний урок, відео-уроки тощо.

Розділ V. ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5.1. Оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (1-4 класи)

Навчальні досягнення учнів у 1-х класах підлягають формувальному (вербальному) оцінюванню та підсумковому оцінюванню, у 2-х класах - формувальному, підсумковому оцінюванню, у 3-х, 4-х класах – формувальному і підсумковому за рівнями навчальних досягнень оцінюванню згідно наказу МОН від 13.07.2021 р. № 813 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти».

5.2. Оцінювання навчальних досягнень учнів 5- 7 класів

Навчальні досягнення здобувачів у 5-7 класах здійснюються у бальному оцінюванні, яке передбачає зіставлення навчальних досягнень здобувачів з конкретними очікуваними результатами навчання, визначеними освітньою програмою, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2024 №1093 «Про затвердження рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання»

Оцінювання результатів навчання учнівства здійснюють відповідно до вимог Державного стандарту базової середньої освіти та створених на його основі МНП із застосуванням різних способів і засобів для визначення рівня досягнення результатів навчання для певної групи результатів або її складників, а також змістових одиниць певної програмової теми / частини теми (якщо тема велика за обсягом).

Оцінювання результатів навчання здійснюють із застосуванням таких способів І засобів: усного (опитування індивідуальне, групове тощо); письмового (окремі навчальні завдання, зокрема тестові з використанням ІТ, перекази тощо, а також діагностувальнІ роботи, диктанти й ін.); практичного (дослід, практична робота, навчальний проект, учнівське портфоліо, спостереження, робота з картами, заповнення таблиць, побудова схем, моделей з використанням електронних засобів навчання тощо); комплексного, що поєднує різні способи й засоби оцінювання, кілька змістових одиниць певної програмової теми / частини теми (якщо тема велика за обсягом) / кількох тем чи розділу і передбачають оцінювання (за кількома групами результатів або їх складниками).

Семестрове оцінювання здійснюють за групами результатів навчання, визначених Державним стандартом базової середньої освіти. Річне оцінювання здійснюють на підставі семестрового за системою оцінювання, визначеною законодавством, а результати такого оцінювання відображають у свідоцтві досягнень, яке видають учневі чи учениці щороку.

Оцінювання є зорієнтованим на визначені Державним стандартом базової середньої освіти ключові компетентності та наскрізні вміння й передбачені навчальною програмою очікувані результати навчання для відповідного періоду освітнього процесу.

5.3. Оцінювання навчальних досягнень учнів 8-11 класів

Вимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів основної та старшої школи (7-11 класів) розроблені відповідно до Міністерства освіти і науки України від 21.08. 2013 р. № 1222 із змінами.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.