Шевченківські дні 2024

Date: 15 березня о 20:22, Refreshed 15 березня о 20:29

Пророк, геній, письменник, художник...
Як багато слів привітання із 210-річчям приймає цими днями Великий Кобзар.
У нашому ліцеї пройшов Шевченківський тиждень.
У 1 класі класним керівником С. І. Фестригою було проведено інформаційну хвилинку "Незабутній Шевченко",
конкурс ерудитів "Як ми знаємо твори Шевченка", літературну вікторину "Шевченкове слово в нашому серці",
конкурс на кращу відеопоезію "Стежками великого Кобзаря".
Долучилися до відзначення пам'ятної дати й другокласники (учителька Галина Бокотько), провівши поетичний флешмоб «Єднаймо душі словом Кобзаря».
Учні поринули у дивовижний світ творчості Т.Г.Шевченка, декламуючи вірші поета.Читання поезії Тараса Шевченка було у 3 класі (учитель Уляна Фестрига); виразне читання та списування віршів,
створення ілюстрацій до творів Т. Г. Шевченка, перегляд мультфільму про Тараса Шевченка у 4-Б класі (учитель Галина Ткачук).
Учні 6 класу разом із учителем Оксаною Михайлюк створювали ескіз чашки за мотивами життєвого або творчого шляху Тараса Шевченка. Шестикласники проявили креативність та фантазію.
Команди восьмикласників зіграли в літературну вікторину "Шляхами великої долі" під керівництвом учителя Оксани Михайлюк. Окрім відповіді на цікаві запитання, кожен із учасників написав вітальну листівку Генієві українського народу. Незвично, креативно, захопливо.
Учні 5 класу разом з учителем Олександрою Лазарук переглянули мультрозповідь «Тарас Шевченко. Казки картинної галереї», збагатившись знаннями про Генія нашого народу не лише як поета, а й художника. Доповнення до цього - творча робота: кожен пʼятикласник уявив себе дизайнером одягу й створив ескіз кофтини (світшота) для учасників конкурсу «Шевченкознавці».
Десятикласники з учителем Оксаною Михайлюк також згадали Кобзаря в ці ювілейні дні: «Сучасний Шевченко» - така назва заходу, на якому розглянули портрети Тараса Григоровича художників сьогодення, зокрема Андрія Єрмоленка, Юрія Шаповала та Олега Шупляка; створили банер «Шевченко-блогер»; листувалися з Кобзарем за допомогою ШІ у телеграм-каналі.
Святкуємо дні Шевченка по-сучасному

Comments: