Призери й лауреати ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів

Date: 22 лютого 2023 о 21:18, Refreshed 22 лютого 2023 о 21:18
60 views

Щорічно, з метою підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої й академічно здібної учнівської молоді, проводяться предметні олімпіади та конкурси.
Цьогоріч юні інтелектуали нашого закладу, попри жахливі воєнні події, взяли активну участь у всіх трьох етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів, бо предметні олімпіади та конкурси — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню самостійність.
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів: Куриляк Надія, учениця 11 класу, - 2 місце в олімпіаді з екології (учитель Г. С. Бокотько) , Мельничук Христина, учениця 11 класу, - 3 місце в олімпіаді з української мови та літературі (учитель О. Р. Михайлюк).
Лауреати ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів:
Якубовська Ліана, учениця 7 класу, - 5 місце в олімпіаді з математики (учитель Р. С. Савчук) та 8 місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т. Шевченка (учитель О. Р. Михайлюк); Слівінський Святослав, учень 7 класу, - 7 місце в Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика (учитель О. Р. Михайлюк) ; Котовська Каріна, учениця 10 класу, - 5 місце в олімпіаді з біології (учитель Г. С. Бокотько); Мельничук Христина, учениця 11 класу, - 4 місце в в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т. Шевченка (учитель О. Р. Михайлюк); Куриляк Надія, учениця 11 класу, - 4 місце в Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика (учитель О. Р. Михайлюк) та 4 місце в олімпіаді з біології (учитель Г. С. Бокотько).
Ці учні – наша гордість! Своїми навчальними перемогами вони доводять міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну, успішну, незалежну, мирну, вільну й щасливу! І кожна така перемога - це крок до такої очікуваної всіма нами ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!

Comments: