Official name:
Locality:
с. Підгайчики
Address:
78256, Івано-Франківська область, Коломийський район, село Підгайчики, вулиця Шкільна 15
phone number:
(03433) 6-53-69 (Приймальня)
pidgayschool@ukr.net

Команда «Енергія нації» (учні 8-11 класів нашого ліцею під керівництвом педагогів Галини Бокотько, Іванни Куриляк, Тараса Сенюка, Олександри Лазарук) із композицією, презентованою на І етапі обласного конкурсу " СЕРЦЕМ ЄДИНИМ, МИ - УКРАЇНА", узяла участь у Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв PRAŽSKÁ RAPSODIE, INTERNATIONAL EUROPE FESTIVALS (м. Прага,Чехія, 19-26.04.2024, онлайн)) і посіла одне із І місць у своїй категорії.
Загалом до конкурсу долучилися 921 учасник/учасниця з Чехії, України, Молдови, Словаччини, Польщі, Німеччини, Литви та Латвії.
Конкурс проходив за підтримки відділу культури м. Прага, фестивального порталу OREA FEST. Частину внесків буде перераховано на підтримку ЗСУ та гуманітарну допомогу!
Молодці! Гідна молодь гідної країни!

вчора о 12:24 | Михайлюк С. С. | no comments

Пам'ять... Нетлінна і вічна.
8 травня 2024 року в Україні відзначають єдине державне свято - День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Цьогоріч таке святкування - перше в історії.
Це дата вшанування пам'яті загиблих та збереження історичної пам'яті про Другу світову війну. В усіх навчальних закладах у цей травневий день проходять заходи, що повертають нас у ті далекі воєнні часи.
Долучилися до урочистостей також учні та педагоги нашого ліцею, провівши загальношкільну акцію "Маки пам'яті".
Сьогодні Україна є епіцентром протистояння російському агресору. Наша боротьба триває щоденно від 2014 року. І ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Тому особливо зворушливо, щемливо пройшов тематичний захід "Пам'ятаємо. Перемагаємо!" за участю учнів 8-А класу (класний керівник Тетяна Борисевич).
Ліцеїсти організували ходу до пам'ятника полеглим односельцям у Другій світовій війні та вшанували на Алеї слави пам'ять загиблих воїнів, які героїчно віддали життя, захищаючи державу від російських окупантів.
Ми шануємо пам'ять усіх,
Хто власним життям нашу юність зберіг,
Хто впав за свободу у грізну годину,
За землю священну, за Україну!
Пам'ятаймо тих, хто боровся за нашу країну тоді!
Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!

8 травня о 22:12 | Михайлюк С. С. | no comments

До Міжнародного дня протидії булінгу, який відзначається 4 травня, у нашому ліцеї проходили заходи щодо його профілактики.
Булінг є однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться стикатися учням, учителям і батькам в усьому світі. Зважаючи на серйозність цієї проблеми, дуже важливо про неї говорити, привертаючи якомога більше уваги.
Саме така інформаційно-роз'яснювальна робота щодо основних проявів та наслідків булінгу була проведена з ліцеїстами нашого закладу практичним психологом Надією Зайцевою, зокрема з учнями 7 класу - розвивальне заняття "Булінг. Причини, наслідки, шляхи боротьби з насильством".
Будь-які прояви цькування не повинні залишитись непоміченими. Діти мають знати, як діяти, до кого звернутися по допомогу, а ми, дорослі, маємо подбати про створення безпечного та комфортного середовища для кожної дитини.

7 травня о 19:57 | Михайлюк С. С. | no comments
Wall